Nuostatos ir sąlygos

1. PRISTATYMAS

1.1. Prekes pristatome per DPD kurjerius tiesiai į namus!
1.1.1 Pristatymas per DPD kurjerį (2 ). Pristatymo laikas 2-3 d.d.
1.2 Jei jūsų užsakymo suma didesnė nei 49 € - prekes pristatome nemokamai!
1.3. Ne visos prekės, pateiktos el. parduotuvėje, yra sandėliuojamos mūsų sandėlyje. Pasitaiko atvejų, kuomet prekes pirmiausiai turime atgabenti iš tiekėjų sandėlio Europoje, dėl to siuntimas klientui (Jums) gali užtrukti šiek tiek ilgiau nei nurodyta 1.1.1 punkte (didžiausia galima paklaida - 2 d. d.).

1.4. Dėl prekių pristatymo į užsienį prašome kreiptis el. paštu [email protected].

2. ATSISKAITYMO BŪDAI

2.1. Paprastu bankiniu pavedimu (tinka visiems pristatymo būdams):
Gavėjas: Jurgis Grigaliūnas
Ats. sąskaitos nr.: LT537300010119940087
Bankas: AB bankas "Swedbank"
Mokėjimo paskirtis: [Jūsų užsakymo kodas]
2.2. MOKĖJIMAI.LT (PaySera) sistemoje (tinka visiems pristatymo būdams). Jums 
nereikia turėti sąskaitos šioje sistemoje. Su PaySera galite atsiskaityti elektroninės bankininkystės pagalba (Swedbank, SEB, DNB, Nordea ir t.t.) arba kitomis mokėjimo sistemomis - MAXIMA kasose grynaisiais (būtina atsispausdinti mokėjimo kvitą), mokilizingas, Perlo terminaluose (būtina atsispausdinti mokėjimo kvitą) ir pan.
2.3. PayPal

2.4. Jei pasirinksite mokėjimo būdą paprastu bankiniu pavedimu, PayPal arba PaySera sistemoje, Jūsų apmokėjimo lauksime 
24val. nuo užsakymo pateikimo. Jei per šį laikotarpį negausime pavedimo, Jūsų užsakymas bus atšauktas. Dėl to, atlikus bankinį pavedimą ar atsiskaičius MAXIMA kasoje (PaySera), rekomenduojame atsiųsti banko išrašo/MAXIMA čekio kopiją el. paštu [email protected], kartu nurodant savo užsakymo kodą.

 

3. GARANTIJOS

3.1. Visos prekės yra visiškai naujos ir nenaudotos. Prekėms taikome dvejų metų garantiją nuo sąskaitos išrašymo dienos. Nekokybiškos prekės nuotraukas su defektais ir užsakymo kodu atsiųskite el. paštu [email protected].
3.2. Garantija 
netaikoma šiais atvejais:
3.2.1. netyčinių arba tyčia padarytų mechaninių pažeidimų (nuplėšimų, perpjovimų ir pan.);
3.2.2. atsiradusių dėl nerūpestingo ir netinkamo naudojimo;
3.2.3. prekė buvo naudojama ne pagal paskirtį;
3.2.4. natūralaus avalynės nusidėvėjimo;
3.2.5. jei prekės originali pakuotė buvo sugadinta/išmesta.


4. KEITIMAS/GRĄŽINIMAS

4.1. Nusipirkę netinkamo dydžio prekę, Jūs turite teisę grąžinti tokią prekę mums per 14 (keturiolika) dienų nuo pristatymo Jums dienos. Tokiu atveju, netinkamo dydžio prekė yra pakeičiama į tokią pačią kito dydžio prekę arba Jums grąžinami sumokėti pinigai.
4.2. Nusipirkę netinkamos kokybės prekę, Jūs turite teisę grąžinti tokią prekę mums per 14 (keturiolika) dienų nuo pristatymo Jums dienos. Tokiu atveju, 
Jums grąžinami sumokėti pinigai.
4.3. Nusipirkę nepatinkančią prekę, Jūs turite teisę grąžinti tokią prekę mums per 14 (keturiolika) dienų nuo pristatymo Jums dienos. Tokiu atveju, 
Jums grąžinami sumokėti pinigai.
4.4. Grąžinama prekė turi būti tokios pačios būklės kaip ją ir gavote (toje pačioje dežėje, su visais papildomais lipdukais, etiketėmis ir kt.).
4.5. Grąžinąma prekė ir jos įpakavimas turi būti tokie patys kaip juos ir gavote. 
4.6. Prekes matuokitės sausoje, švarioje patalpoje! Jei jaučiate, kad dydis netinka, nenaudokite. Iš karto pasikeiskite dydį, nes 
naudotos prekės atgal nėra priimamos.
4.7. Kokybiškos (netinkančios/nepatinkančios) prekės gali būti grąžinamos tik per teisės aktuose bei mūsų nuostatose ir sąlygose nurodytą terminą ir tik tuo atveju, jei:
4.7.1. Prekė nebuvo naudojama;
4.7.2. Prekė nebuvo sugadinta;
4.7.3. Prekė nepraradusi prekinės išvaizdos;
4.7.4. Prekė grąžinama originalioje pakuotėje;
4.7.5. Nuo prekės nebuvo nuimta originali etiketė (jei tokia yra).
4.8. Grąžindami Jums pinigus, kompensuosime ir pristatymo (prekės siuntimo Jums) išlaidas, už kurias buvote sumokėję. Jei grąžinama tik dalis prekių, išlaidos už siuntimą nekompensuojamos.
4.9. Prekės grąžinimo mums išlaidas apmokate Jūs (siuntimas Lietuvos paštu + siuntos registravimas). Kuomet prekė keičiama į kitą dydį, išlaidos pasidalinamos (grąžindami prekę mokate Jūs, o mes apmokame naujos prekės išsiuntimą Jums).
4.10. Prieš siųsdami prekę/prekes atgal, susisiekite su mumis telefonu ar el. paštu, nurodydami savo užsakymo kodą bei kurią/kurias prekes norite keisti/grąžinti ir informuosime Jus apie tolimesnę proceso eigą.
4.11. Dovanų kuponai negrąžinami!
5.1. Visoms parduodamoms prekėms 
suteikiame 2 metų garantiją.


5. PRIVATUMO POLITIKA

5.1. Ši privatumo politika reglamentuoja Dailyshoes.lt elektroninės parduotuvės (toliau – Dailyshoes.lt) ir Dailyshoes.lt elektroninės parduotuvės kliento (toliau – Jūs, Jūsų) pagrindinius asmens duomenų rinkimo, tvarkymo ir saugojimo principus bei tvarką.
5.2. Jūsų asmens duomenų rinkimą, tvarkymą ir saugojimą nustato ši privatumo politika, Lietuvos Respublikos Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymas ir kiti teisės aktai.
5.3. El. parduotuvėje nurodydami savo asmens duomenis, sutinkate, kad Dailyshoes.lt juos valdys ir tvarkys šioje privatumo politikoje bei teisės aktuose numatytais tikslais, priemonėmis ir tvarka.
5.4. Dailyshoes.lt vadovaujasi šiais pagrindiniais asmens duomenų tvarkymo principais:
5.4.1. Asmens duomenys renkami apibrėžtais ir teisėtais tikslais;
5.4.2. Asmens duomenys tvarkomi tiksliai ir sąžiningai;
5.4.3. Asmens duomenys nuolat atnaujinami;
5.4.4. Asmens duomenys saugojami ne ilgiau, nei to reikalauja nustatyti duomenų tvarkymo tikslai;
5.4.5. Asmens duomenis tvarko tik tie darbuotojai, kuriems suteikta tokia teisė;
5.4.6. Visa informacija apie tvarkomus asmens duomenis yra konfidenciali.
5.5. Dailyshoes.lt gerbia kiekvieno Jūsų teisę į privatumą. Jūsų asmens duomenys (vardas, pavardė, amžiaus grupė, adresas, telefono numeris, elektroninio pašto adresas ir kita el. parduotuvės registracijos formoje nurodyta informacija) renkami ir tvarkomi šiems tikslams:
5.5.1. Apdoroti Jūsų prekių užsakymus;
5.5.2. Išrašyti finansinius dokumentus (pvz., sąskaitas faktūras);
5.5.3. Spręsti problemas, susijusias su prekių pateikimu ar pristatymu;
5.5.4. Vykdyti kitus sutartinius įsipareigojimus.
5.6. Asmens duomenų perdavimas trečiosioms šalims galimas tik Lietuvos Respublikos įstatymų nurodyta tvarka.
5.7. Informuojame, jog tam, kad galėtume pasiūlyti Jums visavertes paslaugas, mūsų svetainėje, Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) įrašome informaciją (slapukus, angl. "cookies"). Įrašytą informaciją naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės naudotoją, rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome, ir galite ištrinti dalį ar visus įrašytus slapukus. Taip pat turite teisę nesutikti, kad būtų įrašoma ir naudojama informacija (slapukai) Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos. Įspėjame, jog naudodamasis el. parduotuve, sutinkame su tuo, kad Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) būtų įrašoma informacija. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus, ar kreipdamiesi į mus bet kuriais svetainėje skelbiamais kontaktais.

6. BAIGIAMOSIOS NUOSTATOS

6.1. Dailyshoes.lt turi teisę iš dalies ar visiškai pakeisti nuostatas ir sąlygas, apie tai pranešdami el. parduotuvėje. Tolimesnis naudojimasis mūsų tinklapio paslaugomis reiškia šių taisyklių laikymąsi. Visi iškilę nesutarimai ir ginčai sprendžiami derybų būdu. Nepavykus susitarti, ginčai sprendžiami pagal LR įstatymus.
6.2. Jeigu turite klausimų ar pasiūlymų, rašykite mums el. paštu 
[email protected]

 


Produktas sėkmingai įdėtas į jūsų pirkinių krepšelį
Kiekis
Suma:
Jūsų krepšelyje yra 0 prekių. Jūsų krepšelyje yra 1 prekė.
Iš viso produktų:
Iš viso pristatymas:  Bus nustatyta
Suma:
Tęsti apsipirkimą Atlikite apmokėjimą